KONST / Litografier / Färglitografi 6913478
*
nr 691 3478
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Färglitografi , Stephen Clark (f. 1953), 'Nionde hålet', 22/290, 55x75
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 april 2011
kl 18:54:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/4 17:58:33
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad stephen clark svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Stephen Clark
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
nr 691 3478
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Färglitografi , Stephen Clark (f. 1953), 'Nionde hålet', 22/290, 55x75
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 april 2011 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/4 17:58:33 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad stephen clark svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



